Nemocnice Volyně s.r.o.

Volyňská léčebna s.r.o. -obrázek v záhlaví odkaza na hlavní stránku
 
zbytek obrázku léčebny ze záhlaví

Lůžková část léčebny

Zázemí léčebny a kontakty

Kontakty:

Primář léčebny MUDr. Iva Žejdlová
email: iva.zejdlova@volynskalecebna.cz

Náměstek pro NELZP Mgr. Dana Hejduková
tel. +420 602 366 130, email: dana.hejdukova@volynskalecebna.cz

Sociální pracovnice Mgr. Alena Doulová, DiS
tel. +420 734 799 070, email: alena.doulova@volynskalecebna.cz
denně 7:00 - 15:30 hod.


nadstandartní pokoj

Lůžková část léčebny disponuje 64 lůžky rozdělenými do dvou ošetřovatelských stanic. Zdravotní péči zajišťuje tým kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, ošetřovatelů, fyzioterapeutů a dalších odborných pracovníků.

péče o pacientku - standardní pokoj

Pacientům jsou k dispozici pokoje se standardním i nadstandardním vybavením a nově otevřené prostory modernizovaného rehabilitačního oddělení. Léčebna je stavebně členěna do dvou pater a suterénu s rehabilitací. V přízemí se soustřeďují pacienti vyžadující specializovanou péči avšak částečně soběstační, v patře se léčí pacienti s vysokým stupněm závislosti na pomoci další osoby. Tomuto uspořádání odpovídá náležité zajištění potřebným počtem zdravotnického personálu.

moderní koupelna

Léčebna je situována ve starším a postupně rekonstruovaném a modernizovaném objektu. Pokoje jsou jedno, dvou, tří, čtyř a více lůžkové. Koupelny k zajištění hygieny nepohyblivých pacientů jsou prostorné a speciálně vybavené.

interiér

Dostupnost pomocných laboratorních vyšetření je pružně denně zajištěna.

Specializovanou lékařskou péči přímo v léčebně poskytují: geriatr, internista, stomatolog a rehabilitační lékař.


ψ
Tento web používá pouze provozně nezbytné soubory cookies.
Bližší informace o používání cookies na našich stránkách naleznete v sekci Osobní údaje.
Nemocnice Volyně s.r.o., Volyně, léčebna, Volyňská, Volyňská léčebna, Volyňská léčebna s.r.o., volyně, volyňská, volyňská léčebna, léčebna starých, léčebna nemohoucích, nesoběstačnost, špatná pohyblivost, rentgen, rehabilitace, ldn, LDN, léčba, dlouhodobě, nemocných, léčba dlouhodobě nemocných, LDN léčebna, LDN Volyně, léčebna ve Volyni, ambulantní rentgen, ambulance, krásná léčebna, nejlepší léčebna, příjemný personál, pacient, Strakonicko, strakonice, písecko, písek, jižní čechy, jihočeský kraj, zdraví, nemocnice, okolí budějovic, budějovicko, budějovice, příjemné prostředí, s parkem, v přírodě, volynskalecebna.cz, volynskalecebna