Nemocnice Volyně s.r.o.

Volyňská léčebna s.r.o. -obrázek v záhlaví odkaza na hlavní stránku
 
zbytek obrázku léčebny ze záhlaví

Kde nás najdete

Volyně

Volyně je malé městečko ležící v údolí řeky Volyňky na Strakonicku v Jihočeském kraji. Je posazeno v krásné jihočeské přírodě v podhůří Šumavy a nabízí několik památek a míst, stojících za prohlédnutí. Mezi ně zcela jistě patří náměstí s renesanční radnicí, děkanský kostel Všech svatých, kaple sv. Anděla Strážce nad městem, tvrz s městským muzeem a přírodní plovárna zařazená v roce 2008 ministerstvem kultury mezi kulturní památky.

Volyňská léčebna

Naše léčebna se nachází v ulici Husova č.p. 235, necelých 500m od náměstí. Ve městě je také lékárna, pošta, nádraží, dva bankomaty a kino. Ubytování a stravování zajišťuje řada restaurací a penzionů.

Podrobná mapa okolí Podrobná mapa Volyně
mapa cesty do Volyně
mapa cesty přímo do Volyňské léčebny

GPS: 49°9'52.9"N; 13°53'26.03"E

ψ
Tento web používá pouze provozně nezbytné soubory cookies.
Bližší informace o používání cookies na našich stránkách naleznete v sekci Osobní údaje.
Nemocnice Volyně s.r.o., Volyně, léčebna, Volyňská, Volyňská léčebna, Volyňská léčebna s.r.o., volyně, volyňská, volyňská léčebna, léčebna starých, léčebna nemohoucích, nesoběstačnost, špatná pohyblivost, rentgen, rehabilitace, ldn, LDN, léčba, dlouhodobě, nemocných, léčba dlouhodobě nemocných, LDN léčebna, LDN Volyně, léčebna ve Volyni, ambulantní rentgen, ambulance, krásná léčebna, nejlepší léčebna, příjemný personál, pacient, Strakonicko, strakonice, písecko, písek, jižní čechy, jihočeský kraj, zdraví, nemocnice, okolí budějovic, budějovicko, budějovice, příjemné prostředí, s parkem, v přírodě, volynskalecebna.cz, volynskalecebna